Hamile Pantolonu

Hamileliğiniz ilerledikçe karnınız büyüyecek ve eski pantolonlarınızdan hamile pantolonlarına geçiş yapmanız gerekecek. Hamile pantolonları günlük hayatta kullandığınız bütün pantolon modellerinin bel kısmının elastiki bantla karın kısmınızı saracak şekilde üretilen modelleridir.


Hamilelik sürecinde kıyafetlerinizin içinde rahat etmeniz çok önemlidir. 9 ay gibi uzun bir süre hamilelik yaşayacağınızı düşünürsek konforlu bir süreç yaşamanız hem sizi hem bebeğinizi rahatlatacaktır. Hamile pantolonları size rahatlığı ve şıklığı bir arada sunun ürünlerdir. Hamilelikte önce sürekli pantolon giyiyorsanız, pantolonla daha rahat ettiğinizi düşünüyorsanız eğer hamileykende pantolon giymeyi tercih edebilirsiniz. Merak etmeyin günümüzde hamile giyim sektörü o kadar çok gelişmiş durumdaki tahmininizden fazla çeşit ve modelle karşınıza çıkıyor. Hamile pantolonlarındaki ürün çeşitliliği hangisini seçeceğiniz konusunda sizi zorlasa da çok fazla seçenekle tercih alanınızı genişletiyor. İstediğiniz model ve renkte hamile pantolonlarını seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hamile pantolonları günümüzde dış giyimin en önemli vazgeçilmez parçası olmuştur. Hamile pantolonları size şık bir görünüm sağlarken aynı zamanda da bedeninizi sararak rahat etmenizi sağlar. İsteğiniz her tür modelde hamile pantolonlarını sitemizde bulabilirsiniz. İspanyol paça, hamile kot pantolon, hamile kumaş pantolon, tayt pantolon, ekose pantolon, kadife pantolon, geniş pantolon, dar paça hamile pantolon modellerinden istediğinizi giyeceğiniz ortama göre seçerek kullanabilirsiniz. Görüldüğü gibi bütün pantolon modellerini hamile pantolonu olarak görebilirsiniz. Diğer pantolonlardan farkı bel kısmının elastiki yapıdaki kumaşlardan oluşmasıdır. Bu elastiki kumaş karın kısmınızı tamamen sararak size konfor sağlar. Hamile pantolonları göğüs altından biten bel yüksekliğine sahiptir. Hamileliğin erken dönemlerinde bu kısmı katlayarak kullanabilirsiniz.

Hamile pantolonlarında beden seçimini nasıl yapmalısınız?

Hamile pantolonları kişilerin normal bedenlerine göre üretilir. Hamilelik döneminde vücut tipinizi belirleyerek seçim yapmanız doğru olacaktır. Basen ve bacak kısmından fazla kilo almıyorsanız normal bedeninizde hamile pantolonunu alabilirsiniz. Ama hamilelikte ortalama 10-15 kg artış olduğunu düşünürsek Basen ve bacaklarınızda da bir miktar kalınlaşma olacaktır. O zaman bir beden büyük pantolon almanız daha rahat kullanmanızı sağlayacaktır. Örneğin normalde 38 beden giyiyorsanız 40 beden hamile pantolonu almanızı tavsiye ederiz. Tabi burda en iyisini siz bilirsiniz. Çünkü herkesin vücut tipi ve hamilelik süreci farklı olduğu için beden olarak büyüme kişiye göre farklılık gösterebilir.

Hamile pantolonları alırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle sağlık ve rahatlık göz önünde bulundurulmalıdır. Hamile pantolonlarının üretiminde sağlıklı malzemelerin kullanılması, zararlı kimyasallar ve boya maddeleri içermemesi önemlidir. Hamilelik hassas bir süreçtir. Burada sadece sizin sağlığınız değil karnınız da taşıdığınız bebeğin sağlığıda çok mühimdir. O yüzden aldığınız her şeyde iki kere düşünmeniz gerekecektir. Yine hamile pantolonlarının kumaşlarının nefes alabilen yapıda olması, cildinizin hava almasını sağlayarak tahrişlerin önüne geçer. Viskon ve polyester kumaşlardan üretilen pantolonlar sağlığınıza zarar verebilir. Hamile pantolonu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta pantolonun bel kısmındaki bandın esnek ve kullanışlı olmasına özen göstermelisiniz. Nasıl olsa bir kaç ay kullanacağım diyerek kalitesiz ürünler tercih etmeyin. Dediğimiz gibi hem kendi sağlığınızı hem bebeğinizin sağlığını düşünmek zorundasınız. Sitemizden her bütçeye uygun kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Hamile pantolonlarıhamile buluz, body, gömlek, tunik ve ceketlerle kombine ederek şık tasarımlar oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve rengi sitemizden seçerek gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Seçkin markaların kaliteli ürünleri besikte.com adresinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Hell Klar Çapkın Bilek Pantolon 44  Beden Lacivert
Ürün Seçenekleri
Charismom Vernon2 Hamile Pantolon 190 Ekru Xs
Ürün Seçenekleri
Charismom Mulbery Pantolon 750 Saks S
Ürün Seçenekleri
Charismom Narrows2 Pantolon 790 Indıgo M
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Darpaça  Çelik Pantalon Yeşil 42
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri