Hamile Pelerin

Soğuk kış aylarının kurtarıcısı olan hamile pelerinler, içinizi ısıtacak. Şık tasarım ve kolay kombine olabilme özelliği ile hamile bayanların gözdesi konumundadır. Hamile pelerin rahat ve şık görüntüsüyle soğuk günlerde sizi sıcacık tutar. Mont yerine kullanabileceğiniz keçeden yapılan hamile pelerinleri kış stilinize yenilik katacaktır. 

Geleneksel bir kıyafet olan pelerin son zamanlarda yenilikçi stilistlerin tasarımları ile yeni tarzlar oluşturmaktadır. Farklı olmayı seven, farklı tarzlar denemek isteyenler için hamile pelerinler trend kıyafetler arasına girmiştir. Hamile kadınlar dışarıya çıktıklarında iç güdüsel olarak yavrularını korumak isterler. Bir örtü ile karınlarını örtme gereği hissederler. Hamile pelerin geniş yapısı ile omuzlardan itibaren karnı örterek rahat bir kullanım sağlar. Dışarıya çıkarken mont giymek istemediğinizde hamile pelerini üzerinize alarak dışarıda gezintiye çıkabilirsiniz.

Hamile pelerininin her ne kadar güney Amerika'dan gelmiş bir kıyafet olduğu söylense de çok geçmiş yıllarda bizim ülkemizde de dışarıya çıkarken ninelerimizin başlarından beline kadar olan kısmı örtmek için kullandıkları örtüler olduğunu biliyoruz. Pelerinin, bu örtünün modernleşmiş hali olduğunu düşünüyorum.

Geçmiş ve gelecek çizgisini birleştirmiş modern bir tasarım.

Her mevsim giyebileceğiniz hamile pelerinlerini piyasada bulmanız mümkün. Pelerin diyince genellikle kışın giyilebilecek kıyafetler akla geliyor. Kışlık pelerinler, keçe, yün ve örgüden imal edilerek soğuk kış günlerini rahatlıkla geçirmeniz sağlanır. Yazlık pelerinler daha ince kumaşlardan üretilerek sizi serin tutar. Dış kıyafet giymeden dışarıya çıkamayanlar için oldukça güzel bir alternatif. Yazın sıcağında ince giydiğiniz kıyafetlerinizin içinizi göstermesini engellemek için kullanılabilen hamile yazlık pelerinler tesettürlü bayanlar içinde güzel bir seçenek olmuştur. Bir çok ünlü marka hamile pelerin üreterek koleksiyonlarına eklemeye başlamıştır.

Hamile pelerinler sıra dışı tasarımları ile bir çok şekilde kombini edilerek kullanılma imkanına sahip oluyor. Hamile pelerinler hamile pantolonlar ile müthiş bir uyum oluşturuyor. Hamile kot pantolonlar, dar paça hamile pantolonlar, pelerinlerle ayrılmaz bir ikili gibi oluyorlar. Hamile pelerinler elbiselerle de kombini edilerek şık tasarımlar oluşturulabiliyor. Hamile taytları ve pelerinler biraraya geldiklerinde daha çok gençler tarafından ilgi görüyorlar. Mini etek ve hamile şortları hamile pelerinlerinin tamamlayıcısı oluyor. Tesettürlü hamile bayanların da vücut hatlarını belli etmeyen kıyafetler, yani hamile pelerin kurtarıcıları oluyor.

Her mevsime uygun hamile pedlerinleri ile hamileliğinizin keyfini çıkarın.

Kullanım amacınıza bağlı olarak farklı modellerde hamile pelerinleri bulabilir dilediğiniz tasarımı tercih edebilirsiniz. Belden kemerli, önden fermuarlı veya düğmeli, kurdela tasarımlı ürünler arasından beğendiğinizi sepete atarak satın alabilirsiniz. Pratik sipariş, kolay ödeme ve hızlı teslimat ile oturduğunuz yerden alışverişinizi yapın ayağınıza gelsin istediğiniz ürün.

Güzel ve renkli tasarımları ile hamile pelerinler besikte.com adresinde sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Hell Klar Keçe Yakalı Pelerin40 beden
Kargo Bedava
Hell Klar Keçe Pelerin 40 beden
Kargo Bedava
Hell Klar Viscon  Pelerin 40 Beden
Ürün Seçenekleri
Hell Klar  Kapşonlu Pelerin 40 Beden
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Hell Klar Viscon 837 Pelerin 42beden L
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri