Hamile Salopet

Rahatına düşkün, tarzına önem veren bayanların hamile giyimde tercihi hamile salobetler.

Salobet, yüksek beli ve omuz askıları olan rahat ve şık pantolon, etek ve elbiselere verilen isimdir. Bir diğer adıyla bahçıvan pantolonu olarak bilinir. Erkekler genellikle çalışırken bu tarz kıyafetler giyerler. Filmlerde falan bahçevanları yüksek belli omuz askılı kıyafetlerle görürüz. O sebepledir ki bu tarz pantolonlara bahçıvan pantolon da denilmiştir.


Hamileliğin ilk dönemlerinde hamile kıyafeti giymenize gerek olmayacak. Ancak karnınızın büyümeye başladığı, kilo artışınızın olduğu zamanlarda, gardırobunuzdaki kıyafetlerinize ekleme yapmanız gerekecek. "bir kaç ay idare ederim" diye düşünmeyin. Bu bir kaç ay en fazla rahat hissetme iz gereken özel zaman dilimleridir. Hem kendi sağlığınız hem bebeğinizin sağlığı için bedeninizi sıkmayan size rahat hareket etme imkanı sunan hamile kıyafetler tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Hamile salobet pantolon ve elbiseler bütün hamileliğiniz boyunca sizin konforunuzu artıracak kıyafetlerdir. Göbek kısmındaki elastiki bantlar karnınızı sararak pantolonun veya eteğin belinizden düşmemesini sağlar. Göbek kısmındaki ayarlanabilir düğmeler sayesinde karnınızın büyüklük durumuna göre ayarlayabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca hamileliğinizin ilk aylarından itibaren hamile salobet kıyafetleri giymeye başlayabilirsiniz. Ayarlanabilir askıları sayesinde ayarlamaya vücudunuza göre yapabilirsiniz. Doğumdan sonra bir müddet karnınızın şişliği gitmeyecek, kilolarınızla biraz daha yaşamak zorunda kalacaksınız. Bu dönemde ve sonrasında hamile salobet kıyafetlerinizi giymeye devam edebilirsiniz.

Hem spor hem şıklık isteyen hamile kadınların tercihi HAMİLE SALOBET.

Şıklık ve konforu bir arada yaşamak isteyen hamile kadınlar tercihlerini hamile salobetlerden yana kullanıyorlar. Hamilelik insan hayatının en özel dönemlerinden biridir. Bu özel dönemde vücut rahatlığı çok önemlidir. Rahat oturup kalkabilmeniz, gün içinde huzurlu olabilmeniz için bedeninize uygun, rahat, üzerine yakışan, şık tasarımlar tercih etmeniz gün içinde sizi huzurlu hissettirecektir. Herkes tarafından bilinen bir gerçek annenin gün içindeki huzuru ve rahatı direk bebeğini etkiliyor. Bebek annenin ruh haline göre şekil alıyor. Bebek anne karnındayken yaşadığınız bütün deneyimler bebeğinizin gelecek hayatını etkileyecektir. Dolayısıyla sizin rahatınız bebeğinizin iyiliği içindir.

Hamile salobetlerle kendinizi çok seveceksiniz.

Hamile salobetler oldukça şirin görüntüsü ile yeniden ilgi alanı olmaya başladı. Hamile salobetlerde genellikle çok cep bulunur. Yanınıza çanta almadan yürüyüşlere çıkma imkanınız olur. Sıcak havalarda ve soğuk havalarda kombinleyeceğiniz kıyafetlerle çok rahat kullanım sağlar. Her mevsimde ayrı kıyafet almanıza gerek olmadan bütçenize destek olur. Hamile salobetlerin kolay kombine olabilmesi işinizi kolaylaştırır. Hamile salobetlerinizin içine giyeceğiniz hamile body, gömlek, kazakla kombinleyerek şok tasarımlar üretebilirsiniz. Kot salobetleri istediğiniz renk seçeneği ile kullanabilirsiniz. Hamile salobetleri ile şıklığınız ve zerafetinizden taviz vermeden hamilelik sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Hamile salobet çeşitleri;

Salobet pantolon
Salobet elbise
Salobet etek


Bu üç çeşitten zevkinize ve tarzınıza uyan modeli seçerek kullanabilirsiniz. Etek, elbise ve pantolon çeşitleri arasında kısa ve uzun modeller kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Uzun hamile salobet ve etekleri tesettürlü hamile kadınlar da rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ayarlanabilir askıları hamile kadınların karınlarını sıkmadan kullanmalarına imkan sunuyor. Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde askılarının ayarlayarak kullanabilme imkanı bulunuyor.

Hamile salobet kıyafetleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

• Aldığınız kıyafetin belinizden düşmemesine
• Göbek kısmının karnınızı sıkmamasına
• Kıyafetin içinde Kendinizi rahat ve güvende hissetmenize
• Askılarının ayarlanabilir ve kullanışlı olmasına
• Kumaşının esnek olmasına
• Göbek kısmında elastiki bantların kaliteli olmasına özen gösterirseniz daha rahat ve uzun süre kullanma imkanına sahip olursunuz.
Birbirinden güzel spor ve şık tasarım hamile salobetler uygun fiyat garantisi ve hızlı teslimat ile besikte.com adresinde. GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri