Hamile Şortları

Hamile olmanız şort giymemize engel değil. Hamileyim artık şort giyemem diye düşünmenize gerek yok. Hamileler için özel olarak tasarlanan hamile şort modelleri size ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.

Sıcak yaz aylarının bunaltıcı havasına bir de sizin hamilelikteki vücut ısınızın artması eklendiğinde ince ve kısa kıyafetlerle kendinizi serinletmek isteyebilirsiniz. Hamile şortları ve kaprileri bugünlerde ihtiyacınızı karşılayacak ürünler arasındadır.


Rahat ve yumuşak kumaşlardan üretilmiş kapriler, kumaş, penye şortlar yaz aylarında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz kıyafetleriniz arasında olacak. Hamile kapriler ve hamile şortlarının bel kısmındaki elastiki yapı karnınızı sararak gün içinde rahat rahat hareket etmenizi sağlayacak. Bazı şortlarda kemer, ilikli ayarlanabilir lastik, ayarlanabilir kuşak gibi aparatlar size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Vücut ölçülerini değiştikçe ayarlama yaparak kapri ve hamile şortlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hamile kapri veya şortlarını almadan önce beden ölçünüze karar vermeniz gerekir. S bedenin XL bedene kadar bulabileceğiniz hamile şortları mevcuttur. Hamilelikten önce bedeniniz daha küçükken hamilelikle birlikte kilo artışının olması ile bir beden büyük kıyafet tercih etmeniz sizin için doğru bir karar olacaktır diye düşünüyoruz. Tabii ki herkesin beden yapısı birbirinden farklıdır. Hamile gömlekleri yazımızda hamilelikteki beden yapılarından bahsetmiştik. 4 farklı tipte hamile vücut yapısı olduğunu anlatmıştık. Bunlara bakarak kararınızı verebilirsiniz.

Hamile şort ve hamile kaprilerini hamileliğinizin ilk aylarında kullanabileceğiniz gibi doğumdan sonra da giyebilmeniz mümkündür. Eğer doğumunuz yaz ayına denk geldiyse hamile şortları ve yumuşak kumaşlarıyla hamile kaprileri oldukça rahatlatacaktır.

Hamile şortlarını alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları birkaç madde ile sıralamak istiyoruz;

Öncelikle alacağınız hamile şort ve kaprilerinin sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiş olması hem sizin sağlığınız hem bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Hamile şortlarında zararlı kimyasallar ve teninize zarar verecek boya maddelerinin kullanılmış olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Cildiniz gözenekli bir yapıya sahip olduğu için cildinize temas eden kıyafetlerdeki zararlı maddeler bedeninize geçerek hem size hem bebeğinize zarar verebilir.

Teninize temas eden kumaşın nefes alabilen bir yapıda olması sizi terletmemesi yaz ve kış rahat bir dokunuş sağlayarak size konfor sunması hamileliğinizi güzel geçirmeniz için önemlidir. Sentetik kumaşlar nefes almaz, cildinize zarar verebilir. Ayrıca çokça terleterek sizi rahatsız eder. Hamileler için özel olarak olarak üretilen ürünlerde genellikle pamuk, koton, keten kumaşlar tercih edilir ki kullanımı daha sağlıklı olsun.

Alacağınız hamile şort ve kaprilerinin cildinizi tahriş etmemesi, alerjik reaksiyonlara sebep olmaması gerekir. Kaliteli ürünleri tercih ettiğinizde bu türlü sıkıntılarla karşılaşmazsınız. Nasıl olsa birkaç ay kullanacağım diyerek ucuz ve kalitesiz ürünleri seçip sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız.

Sitemizde bulunan hamile şort ve hamile kapri ürünleri hell klar marka kaliteli ürünlerdir. Bu ürünleri 30 derecede çamaşır makinasında yıkayarak temizleyip tekrar hijyenik bir şekilde kullanma imkânına sahipsiniz. Ürünlerin renkleri solmadan kumaşta çekme yapmadan güvenle kullanabilirsiniz.

Birbirinden şık hamile kapri ve şortları bütçenize uygun fiyatlarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. Pratik sipariş, kolay ödeme ve hızlı teslimat ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. Sağlıklı ve huzurlu alışverişler... 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri