Hamile Tayt 

Hamilelik özel bir dönemdir. Bedenen ve ruhen en fazla rahat hissedilmek istenilen bu dönemde hamile taytları ihtiyacınızı karşılayacak en önemli kıyafetlerden bir tanesidir.


Hamile taytları yumuşak ve esnek kumaşı sayesinde bedeninizi sararak gün boyu rahat bir şekilde hareket imkanı sunar. Hamileliğin zorlu dönemleri olan son aylarda sizin için kolay kullanım ve konfor sağlayacaktır. Neredeyse her kadının dolabında en az bir tane tayt bulunur. Taytların esnekliği özgürlük sunar. Taytları günlük hayatta evde iş yaparken, spora giderken, yürüyüşe çıkarken özellikle tercih ederiz. Hamile taytları normal taytlara göre daha esnek ve lastikli bel yapısına sahiptir. Bu yüzden hamileliğin ilk ayından son ayına kadar rahatlıkla kullanma imkanına sahip olursunuz.

Hamile taytlarının yumuşak kumaşı bacak ve belimizi sıkmadan sararak konforunuzu artırır. Hareket etme kabiliyetinizi artırır. Hamilelikte dar kıyafetler giymek vücuttaki ödemi artırır. Ancak hamile taytlarının esnek yapısı bacağınızı sıkmadan sardığı için ödem oluşma riskini de azaltır. Dışarıdan bakıldığında dar ve rahatsız bir kıyafet gibi görünse de rahatlığı dolayısıyla herkesin tercihleri arasında olmaya devam ediyor.

Hamile taytlarını tercih etmenizin birden fazla sebebi olabilir.

Hamile taytları sizi daha ince gösterir. Aynaya baktığınızda ince görüntünüz sizi mutlu eder. Ayrıca hamile taytlarını bütün kıyafetleriniz ile kombinleyerek giyme fırsatınız var. Hamile gömleğinin altına ayrı, hamile tişörtünün altına ayrı, hamile tuniğinin altına ayrı pantolon alarak bütçenizi zorlamaya gerek yok. Hamile taytını bir çok farklı kıyafetle deneyebilirsiniz. Böylece bütçenizde koruma altında kalır. Dayanıklı kumaşı sayesinde hangi sıklıkla yıkarsanız yıkayın kolay kolay yıpranmaz.

Hamile taytların kalın kumaşı sayesinde içiniz görünmeden güvenle dışarı çıkabilirsiniz.

Her bedene uyumlu hamile taytlarını acaba bana olur mu diye düşünmeden alıp giyebilirsiniz. İstediğiniz kıyafeti alabilmek kendinize güven kazandırmanızı sağlar.

Hem yaz hem kış hamilelerinin kullanımına uygun hamile taytları, hamile kadınların konforunu artırıyor. Yazın sizi serin tutan hamile taytınız nefes alabilen pamuk kumaşı sayesinde sizi terletmez. Kışın ise hamile taytınızı sizi sıcak tutması için pantolonlarınızın içine giyebilirsiniz. Dilerseniz uzun etek ve elbiselerinizin içinede giyerek kullanabilirsiniz. Namaz gibi dini ibadetlerini yerine getirmek isteyen bayanlar kışın kilotlu çorap yerine etek ve elbiselerinin altına tayt gibi ayak kısmı olmayan kıyafetler tercih ederler. Günlük beş defa kilotlu çorabı çıkarmak zor gelebilir. Taytlar abdest alma konusunda da size kolaylık sağlar.

Farklı renk ve model seçenekleri, farklı bacak uzunlukları ile yaşam tarzınıza göre istediğinizi tercih etme özgürlüğüne sahipsiniz.

Hamile taytlarının her mevsim giyilebilir olması tercih sebebinizi artıran faktörlerdendir.

Hamile taytını giydiğinizde birdaha çıkarmak istemeyeceksiniz.

%95 pamuk kumaşı cildinizin nefes almasını sağlayarak sağlığınıza katkıda bulunacak. Belden ayarlanabilen hamile taytları, hamileliğin tüm süreçlerini rahat geçirmenizi sağlıyor. Hamile taytının özel kalıbı sayesinde büyüyen karnınız için yeteri kadar alan olacak. Huzurlu bir hamileliğin şartlarından bir tanesi rahat kıyafetler giymektir.

Hamilelikte hem şıklık hem konfor dan vazgeçemeyenlerin tercihi hamile taytları, uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinde sizlerin hizmetinde. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri