Hamile Tunik

Hamileliğin neşeli ve koşturmacalı atmosferine hoşgeldiniz. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk andan itibaren tatlı telaşlar başlar, bebeğiniz büyüyene kadar da bu telaş bitmez. Hamileliğin her bir ayında yeni bir şey öğrenirsiniz. Alınacaklar ihtiyaçlar listesi hazırladınız. Daha önce anne olanlarla irtibata geçer, fikirlerini alırsanız. Her şey tam ve eksiksiz olsun istersiniz. Bir taraftan da kendinizi çok acemi hissedersiniz. Ne yapacağınızı bilemez endişeye kapılırsınız. Bir taraftan değişen duygu durumunuza adapte olmaya çalışırken diğer taraftan da değişen fizyolojik özelliklerinize alışmaya çalışırsınız.


Hamilelikte kadınların en büyük endişelerinden biri "çok fazla kilo alırsam hamilelikte ne giymeliyim?, giydiklerim üzerime yakışır mı? Çirkin mi görünürüm?" Gibi şeylerdir. Hamilelikle birlikte vücudunuzda elbette bazı değişiklikler olacaktır. Ortalama olarak hamilelik boyunca 10-15 kilogram arası alabilirsiniz. Beliniz bacaklarınız kalınlaşır.Hiç kilo almasanız bile bir süre sonra karnınız büyür ve yeni kıyafetler almanız gerekebilir. Hamile tunikleri hamile kıyafetleri arasında en çok tercih edilen modeller arasındadır. Günümüzde kadınların çoğu normal günlük hayatında da tunikleri çok tercih ederler. Rahat olması, pantolon, tayt ve tercihe göre etek ile kombine edilebilmesi sebebiyle tercih olur. Tesettürlü bayanların da favorisi hamile tunikleridir. Tuniklerin dizüstüne kadar uzun olması göbeği ve kalçayı örtmesi ve vücut hatlarını gizlemesi tesettürlü bayanlar için alternatif oluşturmaktadır.

Bazı bayanlar uzun elbise giymekten hoşlanmazlar. Uzun elbise ile rahat edemezler kısa gömlekler ile pantolon giymek hamileyken kendilerini rahat hissetmezler. Hamile tunikleri dizüstüne kadar uzanan yapısı ile bu şekilde düşünenler için birebirdir.

Kısa elbise olarak tercihte bulunanlarda birbirinden güzel model ve desenleri ile hamile tunikleri seçebilirler. Özellikle yaz aylarının sıcak günlerinde tiril tiril yapısı ile hamile tunikleri sizi serin tutacak ve terletmeyecektir. Kış aylarında ise soğuk günlerde kışlık tunikleri hamile taytları ve hamile pantolonları ile kombinleyerek veya külotlu çorapla kullanabilirsiniz. Dilerseniz hamile eteğinin Üzerine de hamile tuniğini giyerek kullanabilirsiniz.

Her bedene uygun hamile tuniklerinden sizin bedeninize uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz. Tabii burada kendi bedeninizi iyi biliyor olmanız çok önemlidir. Her hamilenin vücut tipi farklıdır. Herkes farklı şekillerde kilo alır veya almaz. Hamilelikten önceki bedeniniz değişmiş olabilir. Bedeninizi tanıyarak ona göre seçimde bulunmanız gerekir. Hamile tuniğini seçmenizde nerede giyeceğiniz de önem arz eder. Evdemi, çalışma ortamında mı, özel bir gecede mi giyeceksiniz. Öncelikle buna karar vererek tercihinizi belirleyebilirsiniz. Evde giyebileceğiniz penye, şifon tarzı hamile tunikleri ile daha rahat edersiniz. İş ortamında kumaş keten tarzı şık modeller kendinizi daha güvende hissetmesini de vesile olur. Özel gün ve geceler için abiye tarzı hamile tunikleri şıklığınıza şıklık katarak bir yıldız gibi parlamanızı sağlar.

Hamile olmanız şık giyinmenize mani değildir. Günümüzden trendlerini takip ederek modaya uygun şık tasarım hamile tunikler, hamile bayanların gözdesi olmuş durumdadır. Bisiklet yaka tunikleri yüz şeklinize göre seçebilirsiniz. Uzun kol, kısa kol ve sıfır kol hamile tunikler seçme özgürlüğünüzü artırmış durumdadır. Kısa kollu ve sıfır kollu hamile tuniklerini ister aldığınız gibi istersenizde içine bir hamile body giyerek kullanabilirsiniz. Diz üstü ve diz altı hamile tunikler yaşam tarzınıza göre size seçme imkanı sunar. Penye, triko, şifon, keten, kaşmir kumaşları her zevke ve tarza hitap eden hamile tunikleri zerafetinizden ödün vermeden hamileliğinizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Belden ve arkadan kuşağı hamileliğinizin ilk aylarından itibaren kullanma imkanı sağlar. Hamileliğinizin ilk aylarında bel kuşağını ayarlayarak hamilelik sonuna kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Hell Klar Kalpli Tunik 38 Beden
Hell Klar V Yaka Tunik 38 Beden Fuşya
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Marin Omzu Düğmeli Tunik 38 Beden
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Deri Kombinli Siyah Hamile Tunik 38 Beden
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Elektrik Desen Uzun Kol Tunik 38 Beden
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Deri Mkombinli Çelik Tunik 38 beden
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Kol Apoletli Triko İlyda Tunik 38 Beden
Ürün Seçenekleri
Hell Klar Cepli Yün Viscon Tunik 38 beden
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri