Havuz OyuncaklarıÇocuklar suda oynamaya bayılırlar. Sıcak yaz aylarının en eğlenceli aktivitesi havuz ve denizdir. Sıcaktan bunalan büyük küçük herkes kendini serin sulara bırakmak ister. Hele birde havuz, deniz oyuncaklarınız varsa bu eğlence iki katına çıkar. Büyük küçük herkesin severek oynadığı havuz oyuncakları size ve çocuğunuza keyifli saatler sunar. Havuzda veya plajda oynayabileceğiniz toplar olduğu gibi kumda ve çakılda oynanabilen, kürek, tırmık ve kovalarda havuz oyuncakları arasındadır. Çocuklar doldur boşalt yapmayı çok severler. Tırmıkla bir kenara topladıkları kum ve çakılı kürek veya oyuncak iş makinaları yardımıyla kovaya doldurup şekiller çıkarmaktan çok hoşlanırlar. Kumdan kaleler yaz günleri çocukların en büyük eğlenceleridir. Havuz oyuncakları sadece havuzda değil evinizin bahçesinde balkonunuzda veya mahallenizdeki parkınızda da oynayabilirsiniz.


Tatil yapmak herkesin hakkıdır. Özellikle çocuklu ailelerin daha fazla ihtiyacı vardır tatile. Çocuk büyütmek keyifli olduğu kadar yorucu ve zahmetli bir iştir. Bu yüzden zaman zaman değişiklik yapmak, bir nefes almak istersiniz. Tatil bazen ekmek gibi hava gibi su gibi ihtiyaç olur. Ancak herkesin maddi imkanı ve zamanı tatil yapmaya yeterli olmayabilir. Yetişkinler bu durumu tolere edebilirler. Ancak çocuklar her zaman halden anlamayabilirler. Komşusunda, arkadaşında tatile gidenleri gören çocuklar onlara özenebilirler. Yüzmek, suda oynamak isterler. İşte size bir alternatif havuz. Bahçenizde balkonunuzda veya banyonuzda kullanabileceğiniz şişme havuz eksiğinizi tamamlayacaktır. İster aile boyunu ister çocuklarınızın tek başına oynayacağı küçük boyunu tercih ederek tatilinizi erkenden başlatın.

Havuzda ve denizde yüzerken çocuğunuzun güvenliği çok önemlidir. Suyun şakası olmaz. Bir anlık dalgınlık bir cana malolabilir. O yüzden çocuğunuza havuz yeleği almayı ihmal etmeyin. İster havuzda yüzsün ister denizde her ihtimale karşı yeleği olsun. Çocuğunuz güvenli şekilde yüzerken sizde havuzun keyfini çıkarın. Her ne kadar simit, kolluk veya yelek olsa da havuzda veya denizde Çocuğunuzu yalnız bırakmayın. Fazla uzaklaşarak yüzmeyi herhangi bir risk olduğunda tedbirli olmalısınız.

Deniz ve havuz oyuncaklarını alırken ve kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus vardır. Aldığınız oyuncağın hammaddesinde toksik madde, zararlı kimyasallar ve ağır metaller olmamalıdır. Çocuklarımız bu oyuncaklarla oynarken ağızlarına alabilirler ve sağlıklı üretilmeye oyuncaklar çocukların sağlığını tehlikeye atar.
Havuz oyuncaklarının yutabikecek kadar küçük parçalarının olmaması gerekir. Özellikle 3 yaş altı çocuklarda küçük parçaların yutulma riski boğulmalara sebep olabilir.
Havuz oyuncaklarında bebeğinizin boynuna dolarak boğulmasına sebep olacak uzun ipler bulunmamalıdır.

Yazın keyfini havuz oyuncakları ile çıkarmaya devam edin. Bütçenize uygun havuz oyuncak çeşitleri besikte.com da sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri