İkiz Bebek Arabaları

Bebek büyütmek keyifli olduğu kadar da zorlu bir süreçtir. Bebek bakımı emek ve çok fazla fedakarlık isteyen bir dönemdir. Hele bir de bebeğiniz ikiz ise sürecin zorluğu da iki katına çıkacaktır. Maddi ve manevi anlamda iki kat fazla çaba harcamanız gerekecek. 2 biberon, 2 emzik, 2 beşik, 2 bebek arabası gibi her şeyden çift almanız gerekecek. ikisi aynı anda acıkacak, aynı anda emmek isteyecekler, aynı anda uykuları gelecek. Her şeyi çift düşünüp, her şeyi çift görmeye başlayacaksınız. Hele bir de dışarı çıkmanız gerektiğinde iki bebek ve iki bebek arabasını yalnız başınıza idare etmeniz çok zor olacak. Ama telaş etmeyin iki bebeği aynı anda taşıyabileceğiniz ikiz bebek arabaları imdadınıza yetişecektir. İkiz bebek arabaları sayesinde artık bebeğinizle rahatlıkla dışarıya çıkıp çarşı, pazar, market işlerinizi halledebilirsin. Gezmeniz ve yürüyüşünüzden de geri kalmayacaksınız.


Bazı ailelerin çocukları peşpeşe doğabilir. Birer yaş ara ile doğum yapan anneler de bebeklerini büyütürken en az ikiz bebek anneleri kadar zorlanırlar. İkiz bebek arabalarını yaş farkı az olan çocuklarınız için de kullanabilirsiniz. Piyasada birçok farklı model ve marka da ikiz bebek arabası bulabilirsiniz. Kabaca ikiz bebek arabalarının özellikleri hakkında bilgi vererek size yardımcı olmaya çalışalım.

İkiz bebek arabaları iki bebeği yan yana ya da arka arkaya taşıyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Taşıma konusunda zorluk yaşamamanız için hafif malzemeden, alüminyumdan üretilmişlerdir. Tek elle açılıp kapanabilen özellikleri kullanım kolaylığı sağlar. İkiz bebek arabası olması sizin gözünüzü korkutmasın. Tek bebek arabaları ile aynı ağırlıkta olan ikiz bebek arabaları da vardır. Kullanımları oldukça kolaydır. İkiz bebek arabaları dayanıklı malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz arabalardır. İşiniz bittiğinde ise başka bir bebeğe devredebilirsiniz. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz ikiz bebek arabalarının oturma ve yaslanma kısmı yumuşak kumaştan oluşur. Bebeğin konforu düşünülerek üretim yapılmıştır. Yatış pozisyonunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde bebeklerinizi kolayca taşıyabilirsiniz. Değişik manevralar yapmanız gerektiğinde, ani dönüşlerde tek elinizle bile arabanızın yönünü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Güvenlik açısından üretilen emniyet kemerleri bebeğinize güvenle taşımanızı sağlar. İkiz bebek arabalarının üzerinde bulunan tente sayesinde bebeğiniz güneş, yağmur, rüzgar, soğuk gibi çevre koşullarından en az derecede etkilenerek seyahat edebilir. Bebek arabalarının kumaşları dayanıklı, hijyenik maddelerden üretilmiştir. Kirlendiğinde kumaşı çıkararak çamaşır makinesinde rahatça temizleyebilirsiniz.

Her açıdan ikiz bebek annelerinin hayatını kolaylaştıran ikiz bebek arabaları Babyhope, Prego Baby, Crystal Baby, Sunny Baby gibi birçok seçkin markanın sunumu ile her bütçeye uygun fiyatlarıyla besikte.com adresinde sizlerin ihtiyacını karşılamak için bekliyor. Uygun fiyat ve kampanyaları kaçırmamak için takipte kalın. 

Kargo Bedava
Babyhope P-L İkiz Bebek Arabası - Kırmızı Siyah
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Baby2Go Moly Twin İkiz Bebek Arabası-Kırmızı
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Prego Baby 2078 Momentum İkiz Puset - Sarı
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Babyhope P738 İkiz Bebek Arabası - Kırmızı Siyah
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Prego Baby 2074 Monart İkiz Bebek Arabası - Bordo
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri