Medikal ve Sağlık Ürünleri

Medikal ve sağlık ürünleri, yaşanılan sağlık sorunlarında ihtiyaç duyulan malzemedir. Medikal ve sağlık ürünleri sağlık sorunlarına pratik çözümler sunar. Sağlığını korumak isteyenler için alternatif önerileri vardır. Medikal ve sağlık ürünleri sağlık sorunları yaşarken hayatınızı kolaylaştıracak daha konforlu hale getirecek malzemelerden oluşur. Sağlık sektöründeki gelişmeler çok farklı ve ayrıntılı medikal ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Medikal ürünler sağlık sorunlarının takip, tedavi ve koruma aşamasında en büyük yardımcınız olacaktır.


Sağlığınızı takip etmeniz için sürekli bir sağlık kuruluşuna gitmenize gerek yoktur. Şeker ölçüm cihazları, test ölçüm çubukları gibi aletler bireysel olarak sağlığınızı takip etmenize olanak sağlar. Şimdi kısaca medikal ve sağlık ürünleri kategorisindeki ürünleri inceleyelim.

Şeker ölçüm cihazı diyabet hastalarının veya diyabet riski olan kişilerin kan şekeri seviyelerini kolay bir şekilde ölçerek takip edebilmelerine yarayan araçlardır. Diyabet hastalarının en büyük sorunlarından bir tanesi de insülin iğnelerini taşırken yaşanılan sorulardır. İnsülin iğneleri taşıma çantası yolculuklarda iğneleri bozulmadan taşınmasını sağlar.

Lens solüsyon ve kapları gözünde problem olan kişiler gözlük kullanmak istemediklerinde lens kullanımını tercih ederler. Lensler her gece çıkarılır ve yapısının bozulmaması için lens solüsyonları içine konur. Lensler kuruduklarında kullanılmazlar. Lens solüsyonunu her yere taşımak zor gelirse şirin ve kullanışlı lens kapları ile lenslerinizi kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Burun tıkanıklığı ve horlama problemleri için burun bantları ve deniz suyu içeren spreyler pratik çözümler sunar.

Bandaj, sargı bezi, göz bandı gibi ürünler yaşanılan küçük kazalar ve yaralanmalarda sağlığınızı koruyacak ürünlerdir.

Baston, koltuk değneği kimi zaman düşme, trafik kazası gibi istenmeyen olaylarla karşılaşıldığında yaşanılan ayak ve bacak problemlerinde, kimi zamanda yaşlılık kaynaklı yürüme sorunlarında hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerdir.

Korse ve dizlikler bel fıtığı, omurga sorunları, doğum sonrası karnın toparlanması, spor sonrası yaralanmalar gibi bazı sağlık sorunlarınıza çözüm önerileri sunar.

Varis çorabı çok fazla ayakta kalma ve gebelik gibi durumlardan sonra bacaklarda ki damarların belirginleşerek büyümesi sonucu oluşan ağrıların hafiflemesine yardımcı olur. Varis çorapları çoğunlukla ameliyat öncesi ve sonrası dönemde kanın pıhtılaşarak akciğere zarar vermesini önlemek için de kullanılır.

Baskül ve yağ ölçüm cihazları, kilo kontrolü sağlamanız ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz için size kolaylık sağlar.

Adım sayarlar günlük attığınız adımların kalori ve kilometre cinsinden hesabını yaparak sağlıklı bir yaşamda size içsel motivasyon sağlar.

Uçuk, yara, yanık ve aftlar zamanla herkesin yaşayacağı problemlerdir. Bu problemlere pratik ve doğal çözümler için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İlk yardım çantası, her evde ve arabada bulunması gereken çoğu zaman hayat kurtaran malzemelerdir. Bunların yanında boğaz pastilleri, tatlandırıcılar, piller test ölçüm çubukları gibi medikal ve sağlık ürünlerini uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinden temin edebilirsiniz. 

Kargo Bedava
Beurer Isıtmalı Yatak Altı UB 30
Beurer Isıtmalı Yatak Altı UB 30
Beurer Elektrikli Battaniye

649,00 ₺  539,00 ₺

Sepete Ekle

Kargo Bedava
Beurer Isıtmalı Örtü HD 100
Kargo Bedava
Beurer Isıtmalı Örtü HD 90

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri