Keten Ayakkabı

Şıklık ve sadeliği bir arada yaşayın.

Yaz aylarının gelmesi ile bebeğiniz kalın kıyafetlerden, ayağını bunaltan bot ve çizmelerden kurtulmanın rahatlığını keten ayakkabılar ile yaşasın. İlkbahar-yaz sezonunun vazgeçilmezi keten ayakkabılar bebeğinize yaz günlerinin verdiği özgürlüğü sonuna kadar yaşatsın. Kışın soğuk günlerinde çoğunlukla ev ortamında veya kapalı mekanlarda vakit geçirmek zorunda kalan minikler, güneşin güzel yüzünü göstermesi ile birlikte kendilerini hemen dışarı atmak isterler. Park ve bahçelerde doyasıya vakit geçirmekten büyük keyif duyarlar. Evde atamadıkları enerjilerini dışarıda koşturarak atmak iyi gelir. Dışarıya çıktığınızda bebeğinizin peşinden yetişmekte zorlanırsınız. 'Bu çocuğun enerjisi hiç bitmez mi?' dediğinizi duyar gibiyim. Siz yorulur bitkin düşersiniz ama miniğiniz hala oyun peşindedir. Keten ayakkabılar rahat ve esnek yapıları ile bebeğinizin enerjisini atmasına yardım eder.


Keten ayakkabıların en büyük özelliği tamamen kapalı olsa bile hava alabilme özelliğine sahip olmasıdır. Giydiği keten ayakkabı bebeğinizin ayağını terletmez. Yaz günlerinin en büyük sorunu, sıcaktan dolayı giyilen ayakkabıların ayağı terleterek kokuya sebep olmasıdır. Ayrıca uzun süre kapalı ortamda ıslak kalan ayakta mantar ve bakteri oluşumu meydana gelir ve bazı sağlık sorunları oluşur. Keten ayakkabılar, keten kumaşın nefes alabilen özelliği sayesinde bebeğinizin ayak sağlığını korur. Ebeveynler için en önemli şey bebeklerinin sağlığıdır. Bebekler kendileri için doğru kararlar veremezler. Onlar adına anne ve babaları en doğru kararı vererek bebeklerini korumaya çalışırlar. Minik bebeğinizin sorumluluğu tamamen sizin üzerinizdedir. Bebekleriniz için en iyisi için çaba sarfedersiniz.

Keten ayakkabılar günlük giyimde rahatlığın sembolü olmuş durumdadır.

Keten ayakkabılar gün boyu bebeğinizin ayağında kalsa bile onu bunaltmaz. Keten ayakkabı sayesinde yaz günlerinin sıcak ve bunaltıcı havasını bir nebzede olsa rahatlatır. Keten ayakkabılar spor görünümü ile bebeğinizin pantolon, şort ve etekleri ile mükemmel bir uyum içinde olur. Bebeğinizin bütün kıyafetleri ile kombinileyebilmenize yardımcı olur. Beyaz, gri, mavi, kırmızı tonda keten ayakkabılar şıklık la birlikte konforunda yaşatacaktır.

Konforlu bir deneyim isteyen ebeveynler buraya gelsin.

Bebekler için en önemli şey rahatlıktır. Bir kıyafet ne kadar güzel olursa olsun, onun içinde rahat etmiyorsa hayatta giydiremezsiniz. Ebeveyn olarak bebeğinizin sorumluluğu sizin üzerinizdedir. O yüzden bebeğinizi güzel giydirmek istersiniz. Keten ayakkabılar şıklık ve konforu bir arada sunarak size güzel bir çözüm sunar. Keten ayakkabıyı giyen bebeğinizin ayağı rahat eder ve ayakkabıyı çıkarmak istemez. Hem bebekleriniz hem siz huzurlu olursunuz.

Bir çok renk ve eğlenceli desenleri ile keten ayakkabılar bebeklerinizin favorisi olacak.

Bağcıklı ve bağcıksız şık tasarım keten ayakkabılar tercihiniz göre seçme imkanı ile kapınıza kadar geliyor. Bağcıklı ayakkabı sevenler aynı zamanda pratik bir şekilde giyilsin isteyenler için, Bağcıklı keten ayakkabıların yan tarafına konulan fermuar detayı ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Bu fermuar detayı ile bebeğinize ayakkabısını kolayca giydirebilirsiniz. Ayrıca bağcıksız modellerde hem spor hem klasik kıyafetlerle oldukça mükemmel bir uyum sergiliyorlar. Bağcıksız keten ayakkabılar, yerinde duramayan, hareketli ve aceleci bebeklerin alternatifi oluyor. Yandan lastikli keten ayakkabı modelleri bebeğinizin ayak yapısına tam uyum sağlıyor. Keten ayakkabının rahatlığı ile sandaletlerini şıklığı bir araya gelerek zarif ayakkabı modelleri ortaya çıkıyor. Tatil günleri için bebeğiniz için tercih edeceğiniz en ideal ayakkabı modelleri keten ayakkabılardır.

Kız ve erkek bebekleriniz için özel tasarımları ile keten ayakkabılar dizayn edilmiştir. Kız bebekler için daha canlı renkler, kırmızı, pembe, mor, beyaz tonlarda çiçek desenli ve sade keten ayakkabılar ön plana çıkarken, erkek bebekler için daha koyu ve soft renkler, araba ve çizgi film karakterleri ile süslenmiş keten ayakkabılar ön plana çıkmıştır. Keten Ayakkabı modellerindeki cırt cırt detaylar ayakkabının pratik bir şekilde giyilmesine olanak sağlar. Keten ayakkabıların kumaş türü ince olduğu için ayakkabının burun kısmı sert malzemeden üretilmiştir. Bebeğiniz yürürken, koşarken ayağını bir yere çarptığında, bu sert malzeme dolayısıyla bebeğinizin parmakları acıyacaktır.

Yaz aylarının güneşli günlerinin getirdiği özgürlük bebeklerinizin ayaklarına yansısın.

Birbirinden güzel ve şık tasarım keten ayakkabılar kalite ve uygun fiyatın adresi besikte.com da. Dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini sitemizden temin edebilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri