Manuel Göğüs Pompası

Bebeğini türlü sıkıntılara katlanarak uzunca bir süre bekledin. Ve işte zamanı geldi. Onu kucağına alarak o güzel mucizeyi yaşadın. Sıra ikinci büyük mucizeye geldi. Minik yavrunu dünyanın en kaliteli bulunmaz besini ile besleyeceksin. Ona ilk sütünü verdiğinde inanılmaz mutlu hissedeceksin kendini. Senden bir parça senden gelen muhteşem bir besinle hayatını idame ettirecek. Bu süreçte senin en büyük yardımcın süt sağmanı kolaylaştıracak göğüs pompaları olacaktır. Birkaç farklı süt pompası vardır.

Bunlardan bir tanesi de manuel süt pompasıdır. El kuvveti yardımı ile çalışır. Her seferinde tek göğsü sağmana yardımcı olur. Daha sonra diğer göğsü sağabilirsin. Elektrikli süt pompalarına göre biraz daha hesaplıdır ve daha küçük ve hafiftir. Kolayca taşıyarak istediğin yerde sütünü sağabilirsin. Ancak el yardımı ile süt sağıldığı için biraz uzun sürebilir ve yorucu olabilir. El yardımı ile sağıldığı için sütün tamamı boşalmayabilir biraz fazla uğraşabilirsin. Ancak zamanın varsa manuel süt pompaları da süt saklamanı ve biriktirmeni sağlayarak işini görür.

Süt sağma pompasını seçerken özellikle dikkat etmen gereken pompanın plastik kısmının göğüse tam oturmuş olması gerekir. Plastik kenarların göğse tam oturması süt sağarken daha fazla verim almanızı sağlar ve enfeksiyon oluşumunu önler. Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de göğüs pompanın üretiminde zararlı kimyasal maddelerin kullanılmış olmamasıdır. Dünya kalite standartlarına uygun üretim yapan firmaları tercih etmelisiniz. Manuel süt sağma pompaları sessiz çalıştıkları için her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manuel süt sağma pompalarını direkt biberona takarak kullanıyor olmanız size kolaylık sağlayacaktır. Süt sağma başlığını çıkararak bebeğinize biberonla rahatlıkla sütünüzü içirebilirsiniz. Ürünler ergonomik tasarımları ile tek elle kolaylıkla çalışabilir. 

Her anne bebeğini emzirerek anne sütü ile beslemek isteyecektir. Anne sütüne benzer başka ikinci bir besin daha bulunamamıştır. Bebeğin anneyi direkt emerek anne sütünü alması en sağlıklı yoldur. Ancak bazen şartlar sizi zorlayabilir. Bu durumda elbette ki farklı yollardan bebeğinizi anne sütünü içirebilirsiniz. Bunun en pratik yollarından bir tanesi manuel göğüs pompaları kullanmanızdır. En kaliteli ve kullanışlı manuel göğüs pompalarıbesikte.com sitemizden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri