Oto Koltuğu ve Ana Kucağı Aksesuarları

Ana kucağı ve oto koltuğu kullanırken bazı aksesuarlarınız eskiyebilir yada aldığınız ürünlerin konforunu artırmak için ekstra aksesuarlar alma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Ana Kucağı Bel Desteği


Bel desteği, bebeğinizin rahat edebileceği konforlu bir destek sağlar. Bel desteğinde bulunan boncuk strafor sayesinde bebeğin sırtının geldiği kısım bebeğin vücut yapısına göre şekillenir, kullanışlı ve güvenli bir destek sağlar. %100 pamuk dış kumaşı sayesinde terletmez cildin nefes almasını sağlar. Mavi, gri, pembe gibi birçok farklı renk ve desende ana kucağı bel desteğini alabilirsiniz. 

Ana Kucağı Örtüsü

%100 pamuk kumaştan üretilen ana kucağı örtüleri  bebeğinizin sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Ana kucağı örtüsü ile bebeğiniz rüzgar, toz, güneş ve haşerelerden korunur. Ana kucağını kaplayarak bebeğinizle birlikte seyahat edebilirsiniz. Lastikli altyapısı sayesinde standart ana kucaklarına uygundur. Bebeği görmek istediğinizde çıtçıtlı pencereyi kullanabilirsiniz. Ayrıca 40 derecede çamaşır makinasın da yıkanabilir olması temizliği açısından size kolaylık sağlayacaktır. Sitemizde bel destekli ana kucağı örtülerini de temin edebilirsiniz. 

Ana Kucağı Yağmurluğu

Ana kucağı satılırken genellikle yağmurluk aksesuarı bulunmaz. Ana kucağı ile birlikte bebeğinizle dışarıya çıktığınızda aniden yağmur bastırabilir. Bebeğinizi yağmurdan koruyabilmek için ana kucağı yağmurluğu sizin için gerekli bir aksesuardır. Birçok ana kucağına uyacak şekilde dikilmiş ana kucağı yağmurluğu işinizi görecektir. Şeffaf kumaşı sayesinde bebeğinizin görüş alanına kısıtlamayarak huzursuzlanmasının önüne geçmiş olacaksınız. 

Puset ve Oto Koltuğu Minderi

Bebeklerinizin pusetinde veya oto koltuğunda rahat edebilmeleri onların uzun süre oturmalarına olanak sağlar. Sert bir oto koltuğunda veya pusette bebek rahat edemediği için huzursuzlanır ve kalkmak ister. Yolculuk esnasında böyle durumlar hem size hem bebeğinizi rahatsız eder. Puset veya oto koltuğuna ek almak istediğiniz minderler %100 pamuktan üretilmiştir. Terletmeyen kumaştan üretilmiştir. İç dolgusu boncuk elyaf bebeğinize konforlu ve hijyenik bir ortam sağlar. Kolay sökülüp takılması kullanım kolaylığı sağlar. Pamuk kumaşı sayesinde cildin nefes almasını sağlar. Arkasındaki lastik bant sayesinde birçok oto koltuğuna ve ana kucağına kolayca takılabilir. İsterseniz elinizde isterseniz makina da kirlendiği zaman yıkayabilirsiniz. 

Oto Koltuğu Havlu Kılıf

Birçok oto koltuğuna uyumlu şekilde üretilen oto koltuğu havlu kılıf sayesinde bebeğiniz uzun yolculuklarda veya sıcak havalarda koltuğunda terlemeden konforlu şekilde seyahat edecektir. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bütün oto koltuklarına geçirebilirsiniz. Kirlendiğinde 30 derecede çamaşır makinesinde yıkayarak hijyenini sağlayabilirsiniz. %100 kotondur. 

Oto Koltuğu Kemer Kılıfı


Oto koltuğu kemerleri uzun süreli yolculuklarda çocuklarınız için rahatsız edici olabilir. Oto kemer kılıfları yumuşaklığı ve sevimli hayvan desenleri ile çocuklara rahat ve keyifli bir seyahat sunarak her türlü oto koltuğu kemerine uygundur. Kirlendiğinde yıkayarak temizleyebilirsiniz. 

Koltuk Sinekliği

Özellikle yaz günleri bebeğinizle yapacağınız açık hava gezilerinde ve pikniklerde sivrisinekler diğer böcek ve haşereler bütün neşenizi kaçırabilir. Ana kucağı sinekliği esnek yapısı ile bütün ana kucaklarına uygun şekilde üretilmiştir. Bebeğinizi sinek ve tüm haşerelerden korur. %100 polyester tülden üretilmiştir. Böylece bebeğiniz etrafı izleyerek rahat nefes alır. Aynı zamanda da böceklerden korunmuş olur. 

Sevi Bebe Yeni Eko Ana Kucağı Bel Desteği - Gri
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Anakucağı Örtüsü - Mavi Yıldızlı
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Ana Kucağı Bel Desteği - Mavi
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Ana Kucağı Örtüsü - Lacivert Puanlı
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Puset ve Oto Koltuğu Minderi - Kot
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri