Park Yatak ve Oyun Parkı

Park yatak, yeni doğan bebekler için üretilen ve onların sağlıklı bir şekilde büyümelerine destek veren, aynı zamanda oyun zamanlarında bebeklerin ihtiyacını karşılayan yataklardır. Park yataklar bebekler için en ideal yatak türleri arasındadır. Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve gelişimlerini en iyi şekilde yaşayabilmeleri için üretilmiş ürünlerdir. Park yataklarda bebeklerin bakımının da kolay bir şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış aparatlar, park yatağı cazip hale getirmiştir.


Bebekler ilk zamanlar günlerinin çoğunu yataklarında geçirirler. Bu yüzden bebeklerin yataklarında konforlu bir şekilde vakit geçirmeleri oldukça önemlidir. Bebeklerin gelişimleri uykularında devam eder. Kas ve iskelet sistemlerinin düzgün bir şekilde gelişebilmesi için bebeğin yatağının onun gelişimini destekleyecek nitelikte olması gerekir. Kesintisiz ve kaliteli uyku bebeklerin büyümelerine katkı sağlayacak en önemli etkendir. Kaliteli bir uyku için doğru yatak seçimi gerekir. Bebekler için yanlış yataklar seçmek onların gelişimlerini olumsuz yönde etkiler. Kas ve iskelet sistemlerinin bozulmasına sebep olabilir.

Park yataklar, bebeğinizin uyku ihtiyacını en konforlu şekilde sağladığı gibi oyun parkının işlevsel özellikleri ile çok amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Park yatakların özelliklerinden bahsedecek olursak;

Ortopedik olarak üretilen park yataklar konfor, rahatlık ve sağlığı bir arada sunan ürünlerdir. Bebeğiniz park yatağının içinde konforlu bir şekilde uyuyarak büyümeye devam eder.

Park yataklar doğal malzemeden üretilirler. Bebek için zararlı olabilecek hiçbir kimyasal madde içermemesi oldukça önemlidir. Bebekler çok hassastırlar. Vücutları alerjilere ve bakterilere karşı savunmasızdır. Park yatakların üretiminde kullanılan malzemelerin doğal olması bebeğinizin sağlığını koruması açısından önemlidir.

Park yatakların en önemli özelliği bebeğin vücut yapısını desteklemesidir. Bebeklerin kalp ve iskelet sistemleri henüz tam anlamıyla gelişmediği için yatak seçimi onların fiziksel gelişimlerini etkileyecek önemli bir konudur. Aldığınız park yatak bebeğinizin kas ve iskelet sisteminin düzgün bir şekilde gelişebilmesini destek vermesi gerekir.

Park Yatak ve oyun Parkı
Park yatakların kolay temizlenebilir özellikte olmaları bebeğinizin hijyenini sağlamak açısından size kolaylık sağlayacaktır. Bebekler günlerinin çoğunu yataklarının üzerinde geçirirler ve bebeklerin bakımları çoğunlukla yataklarında yapılır. Bu nedenle yatakları sık sık kirlenebilir. Bebeğinizin yatağının temizliği onun sağlığı açısından oldukça önemlidir.
Park yatakları çift taraflı olarak kullanabilirsiniz.

Oyun parkı bebeğinizin uyuması için tasarlanan beşikler arasındadır. Oyun parkını bebeğiniz büyüyene kadar çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Bebeğininiz yeni doğduğundan yatağını yukarı kaldırarak bakımını kolayca yapabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca bebeğin kıyafetini giydirmek altını değiştirmek gibi bakımını yaparken size kolaylık sunan aparatlar da oyun parkı üzerine eklenmiştir. Oyun parkının tekerlekleri, istediğiniz odaya taşıyabilmek açısından size kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda katlanabilir yapısı bebeğinizin oyun parkını evin dışında da rahatlıkla kullanabilme imkanı sunacaktır. Gittiğiniz bir misafirlikte bebeğinizi nereye yatıracağım derdi olmayacaktır. Kolayca taşıyarak pratik bir şekilde oyun parkını kurarak bebeğinizin konforlu bir şekilde uyku uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Oyun parkının doğumdan itibaren kullanabilme imkanı vardır fermuarlı tertibatı sayesinde iki katlı olabilme özelliğine sahiptir. Bebeğiniz hareketlenip biraz büyüdüğünde alt kata yatırarak bebeğinizin beşikten düşmesini engellemiş olursunuz. Fermuarlı oyun kapısı sayesinde bebeğiniz rahatlıkla beşiğine kendisi girip çıkabilir. Bir süre sonra oyun mekanı olarak da oyun parkını kullanabilirsiniz. Oyun parkını isterseniz sallanma özelliği ile de kullanabilirsiniz. Titreşim müzikli ve ışıklı aparatlar bebeğinize huzursuzlandığında onun ilgisini çekerek rahatlamasını sağlayacaktır.

Bebek bakımı oyun parkları ile artık daha kolay.

Sunny Baby, Baby 2 Go, Prego gibi birçok seçkin markanın kaliteli ürünlerini sitemizi ziyaret ederek uygun fiyatlara temin etme imkânına sahipsiniz. Bebeğiniz oyun parkı ve park yatağında keyifli vakitler geçirirken sizin bütçeniz de sarsılmasın. 

Kargo Bedava
Sunny Baby 9144 Prada Oyun Parkı Gri
Kargo Bedava
Sunny Baby 9132 Roza Beşik - Mint Yeşili
Kargo Bedava
Sunny Baby 9144 Prada Oyun Parkı Bej
Kargo Bedava
Sunny Baby 9132 Roza Beşik - Mürdüm

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri