Peeling Etkili Ürünler

Peeling nedir?

Cilt sorunlarının giderilmesi, daha pürüzsüz bir cilt elde etmek için ciltteki ölü derinin soyularak temizlenmesi işlemidir. Peeling içinde mikro tanecikleri barındıran cilt temizleme ürünüdür. Peeling içerikli ürünler sayesinde cildin gözeneklerini derinlemesine temizleyebilirsiniz. Peeling sadece yüze değil vücudun her yerine yapılabilir.

Peeling ne işe yarar?


Peeling ölü hücrelerin soyularak ciltten temizlenmesini sağlar. Ölü hücreler ciltten temizlendiğinde yeni hücre oluşumu hızlanır. Cilt daha pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşur. Hücreler yenilendikçe kırışıklık ve çizgiler azalır. Sivilce ve akne problemleri peeling sayesinde hafifletilir. Cilt kuruluğu, ciltteki güneş lekeleri, siyah noktalar, Cilt yaşlanması gibi cilt sorunları peeling içerikli ürünlerle giderilebilir.

Peeling nasıl yapılır?

Cildimiz en büyük organımızdır. Zamanla cildin maruz kaldığı serbest radikaller (toz, hava kirliliği, güneş, rüzgar) cildin yıpranmasına ve gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Cilt gözenekli bir yapıya sahiptir ve bu gözenekleri sayesinde nefes alır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için cilde düzenli bir bakım yapmak şarttır. Zamanla tıkanan gözenekleri yüz temizleme JELLERİ temizlemeyemez. Haftada en az iki gün peeling içerikli ürünlerle derinlemesine temizlik yapmak gerekir. Peeling içindeki tanecikleri sayesinde gözenekleri temizler ve sivilce oluşumunun önüne geçer. Peki peeling cildimize nasıl uygulayacağız.

Peelingi uygulayacağı bölgeyi ıslat. Eline aldığın bir miktar Peelingi dairesel hareketlerle cildine masaj yaparak uygula. Peeling in içindeki pütürcükler yumuşayana kadar işleme devam et ve ılık su ile cildini durula. Peeling sonunda yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde sahip olursun.

Peelingin faydaları

• Cilt gözeneklerini derinlemesine temizler.
• Cildi ölü hücrelerden arındırır ve gençleştirme.
• Cilt sarkmalarının önüne geçer. Cildi daha çabuk toparlar.
• Güneş lekeleri ve kahverengi lekelerin giderilmesinde etkilidir.
• Erken yaşlanma belirtilerini azaltır.
• Cilde pürüzsüz bir yumuşaklık kazandırır.

Sitemizde bulunan peeling ürünlerini satın alarak cildinizin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlayın. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri