Sandalet

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bebeklerinizin ayakları botlar ve kapalı ayakkabıların içinden çıkarak özgürlüğüne kavuşacaktır. Kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanan birbirinden güzel ve şık tasarım sandaletler yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz ayakkabılardır.


Bebeklerin gelişimleri çok hızlı olur. Aldığınız kıyafet ve ayakkabıları 2 - 3 ay sonra giydiremeyebilirsiniz. Her yıl bebeklerinizin ayak numaraları değişir. Bebeğinizin ayakkabı, terlik ve sandaletlerini yenilemeniz gerekir. Bebeğinizin ayağına göre olmayan ayakkabı ve sandaletler bebeğin ayak sağlığını bozabilir. Bazı aileler tasarruf yapmak için bir numara büyük alırlar sandaletler. Ancak bebeklerin ayak numaraları bazen iki numara birden büyüyebilir. Aldığınız zaman büyük gelen ayakkabı bir sonraki yıl küçük gelebilir. Tasarruf yapayım derken hem zarar eder hemde bebeğinizin ayak sağlığını tehlikeye atarsınız. Her mevsim giyeceği ayakkabıyı bebeğinizin ayağına giydirerek ölçüp almalısınız.

Bebek sandaletleri yaz aylarının sıcak günlerinde şık rahat tasarımları ile size kullanım kolaylığı sağlar. Burnu açık, burnu kapalı sandalet modelleri farklı renk ve tasarımları ile karşınıza çıkar. Kış aylarında bot ve kapalı ayakkabılardan bunalan bebeğinizin ayakları yazın sandaletlerin rahatlığı ile özgürlüğüne kavuşur. Sandaletlerle bebeğinizin ayakları sıcak günlerde hava alarak terlemez. Bebeğiniz sandaletini kolaylıkla çıkararak çimde, kumda, toprakta özgürce oynar.

Sandaletler ergonomik yapıları ile bebeklerinizin ayağına tam uyum sağlayarak onların güvenli bir şekilde yürümelerini sağlar. Şık tasarımları ile sandaletler pantolon, şort, etek, elbise ve taytları altına mükemmel uyum sağlar. Sandaletlerin üretiminde iç kısmında antibakteriyel malzeme kullanılır. Gün içinde sandaletin içinde kalan bebeğinizin ayağı mantar ve bakteri oluşumuna karşı korumaya alınır.

Sandalet modellerinden burnu açık olan modelleri 2 yaşın üstündeki bebekleriniz için kullanabilirsiniz. Burnu kapalı sandalet modelleri iki yaş altı bebeklerin kullanımı için daha uygundur. Yeni yürümeye başlayan bebekler sendeleyerek düşme eğiliminde olurlar. Önü açık sandaletlerle takılarak düşme riskleri artar.

Bebek sandalet modellerinde üstü ve arkası cırtcırtlı tasarımlar oldukça rağbet görür. Sandaletin cırtları sayesinde bebeğinizin ayağına göre ayarlama yapmanız mümkün olur. Sandaletlerin tabanları termo taban ve eva taban şeklinde dizayn edilerek bebeğin doğru şekilde basması sağlanarak ayak sağlığı korunmuş olur. Sert tabanlı, bükülmeyen topuk kısmı yumuşak olmayan sandaletler bebeğinizin ayağını rahatsız ederek ayak yapısını bozabilir. Sandaletin esnek yapıda olması bebeğinizin yürürken konforunu artıracaktır.

Anatomik özellikteki sandaletler yumuşak taban yapısı sayesinde ayağın şeklini alır ve basış noktalarını değiştirmez. Bebeğinizin ayağına tam uyum sağlayarak bebeğin ayak sağlığına katkıda bulunur. Anatomik özellikli sandaletlerle sıcak yaz günlerinde bebeğinizin ayağı en üst düzey rahatlık yaşayacaktır.

Kız ve erkek bebekler için özel tasarlanmış modeller, canlı renk ve tasarımları ile satışa sunulmuştur. Kız bebek sandaletleri, pembe beyaz, mor, gümüş gri gibi canlı renklerle, fiyonk, çiçek pul, sim detayları ile iyice çekici hale gelmiştir. Erkek sandalet modelleri, mavi, lacivert, gri siyah gibi renklerin üzerine araba resimleri, sevimli çizgi film karakterleri ile süslenerek erkek bebeklerin zevkle giyeceği tasarımlara dönüşmüştür. Bazı markalar unisex tarzda ürettikleri sandaletleri kullanıcıların beğenisine sunmuşlardır. Birbirinden güzel sandalet modellerini ister kızınız ister oğlunuz için beğenerek zevkle giydirebilirsiniz.

Sandalet alırken;

1. Ayağı terletmeyen, antibakteriyel özellikte ürünler olmasına özen gösterin. Bebeğinizin ayağı uzun süre ayakkabının içinde kaldığı zamanlarda terleyerek mantar ve bakteri oluşturmalı. Ayak sağlığı çok önemlidir.
2. Sandalet alırken kaydırma tabanlı oluşuna dikkat edin. Bebeğinizin en hareketli olduğu dönemlerde kayarak düşmesinin önüne geçmiş olursunuz.
3. Anatomik yapılı sandaletler bebeğinizin ayağına uyum sağlayarak onun ayak sağlığını korur. Bebeğinizin ayak gelişimine katkıda bulunur. Anatomik özellikli sandaletler bebek sağlığına uygun malzeme kullanılarak üretildikleri için fiyatları biraz pahalı olabilir. Ancak bebeğinizin ayağı çok rahat eder.

Sandalet ayakkabıların fiyatları ürünün markasına, modeline ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Her bütçeye uygun, kaliteli sandalet modellerini besikte.com adresinden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri