Şifonyer

Bebek haberi ile birlikte alışveriş heyecanı başlar. Bebeğinizi nasıl besleyeceksiniz, nasıl giydireceksiniz, bakımını nasıl yapacaksınız, güvenliğini nasıl sağlayacaksınız öğrenmeye çalışırsınız. Doğumdan önce bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza almanın derdini yaşarsınız. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ise onun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanın telaşına düşersiniz.


Bebeğinizin yaşam alanı olan odasının rahat ve güzel bir şekilde dizayn edilmesi hem sizi hem bebeğinizi rahatlatacaktır. Kullanışlı ve çok fonksiyonlu bebek odası mobilyaları, bebek odasında karmaşayı engelleyerek aradığınızı kolay bulmanıza yardımcı olacaktır. Bebek odası yapmaktaki amaç bebeğin yaşam alanını keyifli ve kullanışlı hale getirmektir.

Bebek odası mobilyalarında en çok tercih edilen parçalardan biri sifonyerdir. Şifonyer üst üste çekmecelerden oluşan, ev tekstil ve bebek kıyafet ve malzemelerini depolayabileceğiniz mobilyalardır. Şifonyer oldukça kullanışlı bir parçadır. Çok fonksiyonlu özelliği ile bir çok alanda kullanabilirsiniz. Çocuk odasında kullanabileceğiniz şifonyeri, antre, salon, yatak odası gibi alanlarda da kullanmanız mümkün.

Bebek odasında kullanacağınız Şifonyer, elverişli depolama ve saklama alanı sağlar. Şifonyerin bölümleri sayesinde bebeğinizin bütün eşyalarını guruplayarak yerleştirme imkanına sahip olursunuz. Bebek kıyafetlerini, bebek nevresimini, bez ve ıslak mendillerini, bebek bakım ürünlerini guruplayarak Şifonyerin çekmece ve dolaplarına uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bebeğinizin bakımını yaparken aradığınız elinizin altında olur.

Bir çok farklı bebek Şifonyer modeli ile karşılaşmanız mümkün. Aynalı, çekmeceli, raflı ve kapaklı şifonyerler kullanıcıların beğenisi için sunulmuş vaziyettedir. Farklı büyüklükteki çekmeceler odanızın müsaitlik durumuna göre tercih edilebilir. Çekmeceler büyüdükçe eşya alma kapasitesi de artar. Çekmece kısımlarının yanında dolaplı şifonyerlerde bulabilirsiniz. Şifonyerin dolap kısmı daha büyük eşyaları koyabilmeniz için imkan sağlar. Aynalı şifonyerler bebeklerinizin odasına ayrı bir şıklık katar. Raflı şifonyer modelleri de kullanım amacına göre size kolaylık sağlar. Raflar sayesinde eşyaların daha derli toplu olacağı gibi, almak istediğiniz eşyayı çekmece açma kapama derdi olmadan kolayca almanıza yardımcı olur.


Bebek odası şifonyerleri kız ve erkek bebekleri için ayrı tasarım ve modellerle sunulduğu gibi sade tasarım ve tek renk şifonyerlerde sıkça tercih edilir durumdadır. Sade ve tek renk Şifonyerler odadaki bütün mobilyalar la daha kolay uyum sağlar. İstediğiniz odadaki eşyalarla kombinileyebilmenize olanak sağlar.

Bebek odası şifonyerleri dayanıklı malzemeden üretilen mobilyalardır. Uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan şifonyer mobilyalarda dayanıklı malzeme kullanılmasının yanında kaliteli ve güvenilirdir. Bebeğinizin sağlığına zarar vermez. Kullanılan boyalar su bazlıdır. Kansorejen madde içermezler. Bebeğin sağlığı ve güvenliği her şeyden daha önemlidir. Anne babalar hayatlarını bebeklerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde büyütmeye asarlar. Sitemizdeki şifonyer mobilyalar AB standartlarına uygun şekilde üretilerek siz değerli anne babalara sunulur. Ayrıca ürünlerimizdeki E1 ve TÜF Sertifikaları güvenli bir şekilde kullanabileceğinizin garantisidir. Şifonyerlerin demonte özelliği, isteğe göre toparlanıp paketleme ve kolay taşıma imkanı sağlar. Arızalanan parçalarını tamir etmeniz açısından da size kolaylık sağlar. İçerisindeki kullanım kılavuzu ve monte leme tarifleri parçaları kolayca yerlerine yerleştirmeniz için bir kolaylıktır.

Evin en kullanışlı mobilyası olan Şifonyerleri, klasik tasarımlar ve renkli çizgiler ile sade ve renkli modeller ile siz değerli kullanıcıların hizmetinde. Sitemizde bulunan dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünleri sizleri bekliyor. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Babyhope 731-16 Şifonyer - Arabam

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri