Sweatshirt

Sweatshirtler yaz, kış dolabınızda ihtiyaç duyacağınız kıyafetler arasındadır. Kışın kalın dokuma kumaşı ile sizi sıcak tutarken yazın ince dokuma kumaşı ile serin kalarak terlememenizi sağlar. Özellikle mevsim geçişlerinde bebeğinize ne giydireceğiniz konusunda tereddüt yaşarsınız. Yazlık kıyafetler ince gelir bebeğiniz üşür diye korkarsınız. Kışlık kıyafetler kalın gelir bu defada terleyerek hasta olmasından korkarsınız. Sweatshirtleri bahar mevsimlerinde bebeğinize gönül rahatlığı ile giydirebilirsiniz.


Sweatshirtler uzun kollu olması sebebiyle ve yaka kısımlarının kapalı olması bebeğiniz için bahar mevsimlerinin değişken havasına uyum sağlayan kıyafetlerdir. Yuvarlak yaka sweatshirtler bebeğinizin boyun kısmını tam olarak kapatarak soğuk ve rüzgarlı havalarda bebeğinizin üşümesini engeller. Bazı sweatshirt modellerinin kol kısmı manşetlidir. Bu sayede bebeğinizin kolu istemsiz olarak açılmaz. Geniş kol kısımları olan modellerde hava geçirgenliği fazladır. Bebekler bu tarz modellerde daha rahat edebilirler. Kapşonlu sweatshirtler daha spor bir görünüm verir. Kapşonunu istediğiniz zaman, yağmurlu ve soğuk havalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kız ve erkek bebekler için ayrı tasarlanan sweatshirtler birbirinden güzel desen ve modellerle karşınıza çıkar. Ön kısmında sevimli kahramanların resimleri, eğlenceli yazılar ve desenler, sade renkler, çizgili ve karışık desenli modellerle sweatshirtler her mevsim bebeklerinizin kıyafetlerini kombinileyebilmenize olanak sağlar.

Sweatshirt modellerini rengine ve desenine göre pantolon, tulum ve eteklerle kombine edebilirsiniz. Özellikle kot ve keten pantolonlarla sweatshirtler birbirini tamamlarlar. Kız bebeklerin sweatshirtlerini eteklerle de kombinileyebilirsiniz. Yarasa kollu ışıltılı sweatshirtler kız bebeklerin oldukça ilgisini cezbediyor. Sweatshirtleri taytlarla da bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Sweatshirtleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Ebeveynler ilk önce bebeklerinin sağlıklı bir şekilde büyümesini hedeflerler. Bebeğin sağlıklı büyümesine, yediklerine, bakımına, uyku saatine dikkat ettiğiniz kadar bebeğinize giydirdiğiniz kıyafetlere de özen göstermeniz gerekir. En az beslenmesi kadar tenine temas eden kıyafetleri de dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Bebeğinize aldığınız sweatshirtün kumaş kalitesine özen gösterin. Kaliteli bir kumaş nefes alarak bebeğinizin cildini tahriş etmez, terletmez. Sentetik kumaşlar bebeğinizin cildine zarar verebilir.

Sweatshirtlerin kumaşların da kullanılan malzemelerde zararlı kimyasallar, toksik maddeler, sentetik boyalar kullanılmamalıdır. Seçkin markalar ailelerin bu hassasiyetini göz önüne alarak üretim yaparlar.

Kaliteli bir sweatshirt yıkandıklarında çekme ve sünme yapmaz. Uzun süre kullanılabilir. Düşük ısıda yıkanılan ürünlerin renkleri solmaz, motif ve desenleri bozulmaz. Pamuk dokuma ağırlıklı ürünleri bebeklerinizin hijyeni için yıkadıktan sonra tersinden ütüleyerek tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Bebek giyim modasını belirleyen ürün ve marka çeşitliliği size çok fazla alternatif sunuyor. İstediğiniz model ve desende sweatshirtler bu modanın bir parçası olmuş durumda. Rahatlığı ve şıklığı ön plana çıkaran sweatshirtler bebeklerinizin renkli dünyasına neşe katıyor.

Seçkin markaların kaliteli ürünlerini uygun fiyata bulacağınız besikte.com sitemiz sizlere hizmet vermekten gurur duyar. 

Bebepan 8759 Sailor Tshirt Lacivert 12-18 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 9093 Space Astronot Tshirt Sarı 9-12 Ay
Ürün Seçenekleri
Bebepan 9094 Space Aylı Tshirt Yeşil 3-6 Ay
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri