Tirle

Dokuz ay büyük bir heyecanla beklediğiniz. Artık zamanı geldi. Minik bebeğinizi kucağınıza aldınız. Dünyanın en muhteşem anı bu olsa gerek. Hamilelik boyunca çektiğiniz bütün sıkıntılar, doğum esnasında yaşadığınız acıların hepsi bebeğinizi kucağınıza aldığınız an sanki son buldu. Dünyanın en mutlu insanı sizsiniz. Bebeğiniz ile ilk deneyiminiz onu emzirmek olacak. ilk defa emzireceğiniz için telaşlanabilir ve nasıl yapacağınızı bilmeyebilirsiniz. Ancak yeni doğan bebeğiniz size yol gösterecektir. Bebeğiniz içgüdüsel olarak emme refleksi ile doğduğu için siz onu göğsünüze yaklaştırdığınız an o emmeye başlayacaktır.


Bebeğinizi sütünüz ile beslemek muhteşem bir duygu. Bebeğiniz ile kurduğunuz ilk an inanılmaz güzel gelecektir size. Anne sütünün gerekliliğini ve faydasını da bildiğiniz için onu mutlaka sütünüz ile beslemek isteyeceksiniz. Tirle süt sağma pompası bu aşamada çok fazla işinize yarayacaktır.

Yeni doğum yaptığınızda bir süre sütünüz gelmeyebilir. Süt kanalları henüz tam anlamıyla açılmayabilir. Bebeğinizin emmediği zamanlarda da süt sağma pompası kullanarak süt kanallarının açılmasını, süt bezlerinin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz. Tirle süt sağma pompası anne sütünün üretimini artırarak bebeğin yeterli derecede beslenmesini sağlayacaktır. Birkaç gün sonra sütünüz yeterli miktarda geldiğinde bebeğiniz doyacak ve emmeyi bırakacaktır. Bebek emdikten sonra bile göğsünüzde süt kalabilir ve siz mucizevi bu besini ziyan etmek istemeyeceksiniz. Fazla kalan sütü tirle süt pompası ile sağarak depolayabilirsiniz. Sütünüzün az geldiği dönemlerde ya da dışarı çıktığınız bir zaman diliminde bebeğinizi anne sütüyle beslemeye devam etmiş olacaksınız.

Tirle süt sağma pompası el ile kullanılabilen basit bir şekilde üretilmiştir. Sağlıklı ve esnek yapısı ile bütün anneler rahatlıkla kullanabilir. Bütün göğüs tipleri için uygundur. Temizliği kolaydır. Tirle süt sağma pompasını kullandıktan sonra bebek deterjanları ile yıkamalısınız. Fiyat olarak uygun olduğu için her bütçeye hitap eder. Küçük yapısı sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Tirle Süt Sağma Pompası Nasıl Kullanılır?

Meme göğüs yastığına yerleştirilir. Meme ucu mekanizmanın açık kısmına tam olarak yerleştirilmelidir. Çünkü süt memeden çıktığında Bu açık alandan geçerek süt biriktirme kabına boşalacaktır. Memeyi yerleştirdikten sonra piston manuel olarak ve periyodik bir şekilde sıkıp bırakılır. Ve sağma işlemi başlar. Süt çıkışı gittikçe azalana kadar sağılmalıdır. Süt çıkışı bittiğinde diğer memeye geçilerek aynı işlem yapılmalıdır.

Süt sağma işlemi bittikten sonra hemen temizlenmelidir. Çünkü sütün pompada kalması bakteri üretimine neden olur. Süt sağma pompasını bulaşık makinesinde organik deterjanlarla yıkayabileceğiniz gibi elde bebek deterjanları ile de yıkayarak bir havlu yardımı ile kurulayabilirsiniz.

Uygun fiyatı ve pratik kullanımı ile tirle süt sağma pompası besikte.com adresinde 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri