Travel Sistem Bebek Arabaları

Bebek hazırlıkları hamilelikle birlikte başlar ve uzunca bir süre de bitmez. Bebeğiniz için en ince ayrıntıları düşünüp listeler yaparsınız. Hiçbir eksik kalmasın istersiniz. Aslında bebek için alınan malzemeler sadece bebeğin ihtiyacını karşılamaz aynı zamanda anne babaya da bebek bakımı konusunda büyük kolaylık sağlar. Anne bebek sektörü gelişerek büyümeye devam etmektedir. Anne ve bebeğin konforu için her gün yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyorlar. Bebeklerin ihtiyaçları sınırsızdır. Bu sınırsızlığın içinde pratik yöntemlerle bebek bakımını kolaylaştırmanın yolları araştırılıyor. İşte bu araştırmalar sonucu ortaya çıkan travel sistem bebek arabaları ailelere konforun yanında kolaylık da sağlıyor.


Bebekler için kullandığınız port bebe daha çok, yeni doğduklarında dışarıya çıkarken bebeklerin rahat etmesi için üretilmiş ürünlerdir. Minik bebek rahatsız edilmeden kolayca taşınabilir. Ancak eve geldiğinizde veya dışarıda da kullanabileceğiniz ana kucağına ihtiyaç duyarsınız. Ana kucağını 3-6 aya kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evdeyken bebeğinizi sürekli kucağınıza alamazsınız ancak gözünüzü de üstünden ayıramazsınız. Ana kucağı sayesinde bebek sizin kucağınızın rahatlığı ile yanınızda olur. Mutfakta iş yaparken, odada TV seyrederken yanınızda durur. Gerektiğinde sallama özelliği ile bebekleriniz huzursuzlandığında size destek olur. Araba ile seyahat etmeniz gerektiğinde bebeğinizin güvenliği için bir oto koltuğu edinmeniz gerekecek. Oto koltukları 0-1 yaştan başlayarak 8 yaşına kadar kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tabii yeni doğan bebekleri büyük çocuklar için kullandığınız oto koltuğuna koyamayacağınıza göre belirli aralıklarla oto koltuğunu değiştirmeniz gerekecek. Birde en önemlisi bebek arabasına ihtiyacınız olacak. Bebek arabasıydı, pusetiydi, oto koltuğuydu derken ayrıntılar artacak ve masraf çoğalacak. Travel sistem bebel arabaları bu ihtiyaçların hepsini bir arada bulunduran bir üründür.

Travel sistem bebek arabasını doğumdan itibaren kullanabilirsiniz. Arabanın üstüne monte edilen puset kısmını ister portbebe olarak ister anakucağı olarak isterseniz de oto koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebekler hassas oldukları için dokunduğunuzda bile rahatsız olabilirler. Pusette uyurken beşiğine yatırmak için aldığınızda uyanır ve uykusunu alamadığı için huzursuzlanırlar. Dışarı çıkmanız gerektiğinde bebeği hazırlamak için mecburen yerinden kaldırmanız gerekecek. Travel sistem arabaların çok amaçlı kullanımı sayesinde hem bebeğiniz hem siz rahat edeceksiniz. Dışarı çıkmanız gerektiğinde ana kucağı olarak kullandığınız pusetinizi bebeğinizle birlikte alarak aracınıza veya bebek arabasına koyarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Aracınıza çift yönlü olarak istediğiniz gibi monte edebilirsiniz. Bebekler arabada genellikle uyurlar. Oto koltuğu olarak kullandığınız puseti bebeği rahatsız etmeden ister elinizde taşıyarak ister bebek arabasına monte ederek işlerinizi halletmeye devam edebilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabasının Özellikleri Nedir?

• 15 kg kadar taşıma kapasitesi vardır.
• Bebeğiniz 3-4 yaşına kadar güvenle kullanabilir
• Dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun yıllar kullanabilirsiniz.
• Kullanımı pratiktir. Tek elle açılıp kapanma özelliğine sahiptir.
• Tekerlekleri 360° dönerek rahat manevra yapma kabiliyetine sahiptir.
• Aracınıza çift yönlü olarak monte edebilirsiniz.
• Oturma ve sırt dayama bölümü yumuşak kumaştan imal edilmiştir. İç pedleri bebeğe konfor sağlar. Ayrıca ayarlanabilir yatış pozisyonu ile bebeğinize uyurken de konfor sağlarsınız. Profesyonel tasarımlarla bebeğinizin kas ve iskelet sistemini korumuş olursunuz.
• Tam kapanabilen tente kısmı bebeği çevre koşullarından korumanıza yardımcı olur. Ayak örtüsü sayesinde bebeğinizin uyuduğunda üşümesini engellersiniz.
• Alüminyum malzemeden üretilen gövdesi sayesinde hafiftir. Taşıması kolaydır.

Prego Baby, Sunny Baby, Baby2go, Babyhope gibi birçok seçkin markanın kaliteli ürünlerini Beşikte mağazamızdan veya besikte.com adresinden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kargo Bedava
Baby2go 2035 Calme Travel Sistem Bebek Arabası Gri
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Sunny Baby 9015 Camenta Travel Sistem Bebek Arabası Gri
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Baby2go 2032 Mummy Travel Sistem Bebek Arabası-Mavi
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Prego 2038 Nirvana Travel Bebek Arabası - Kırmızı
Kargo Bedava
Baby2Go 2038 Eko Travel Sistem Bebek Arabası - Kırmızı
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Sunny Baby 9005 City Travel Sistem Bebek Arabası Gri
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Prego 2022 Impala Pro Travel Sistem Bebek Arabası Gri
Kargo Bedava
Baby2go 2031 Heets Travel Sistem Bebek Arabası - Kahve
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Baby2go 2039 Star Plus Travel Sistem Bebek Arabası-Gold
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Sunny Baby 9023 İcon Travel Sistem Bebek Arabası -  Siyah
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Baby2go 2034 Thunder Travel Sistem Bebek Arabası - Gri
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Sunny Baby 9012 Iris Travel Sistem Bebek Arabası Kırmızı
Ürün Seçenekleri
Kargo Bedava
Wei-B WB-1030 Alfa Travel Puset - Kırmızı
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri