Üç Tekerlekli Bebek Arabası

Bebek arabası kategorisinde birçok farklı modelle karşılaşıp kafanız karışabilir. Bebek arabası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey kendi ihtiyaçlarınızı belirlemenizdir. Çünkü her türlü ihtiyacı karşılayacak bebek arabaları mevcuttur. Son yıllarda üç tekerlekli bebek arabaları oldukça revaçta. Bu yazımızda üç tekerlekli bebek arabalarının özellikleri hakkında bilgi vererek seçim yapmanızı kolaylaştıracağız.


Manevra kabiliyeti: Üç tekerlekli bebek arabalarını diğer bebek arabalarından ayıran en önemli özellik manevra kabiliyetidir. Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde istediğiniz zeminde rahatlıkla sürebilirsiniz. Bebek arabasıyla dönmeniz gereken durumlarda rahatça dönebilirsiniz.

Fren sistemi :Arka tekerleklerde fren sistemi olduğu gibi özellikle üç tekerlekli bebek arabalarının itme koluna takılan el fren sistemi manevralarda kolaylık sağlıyor. Fren sistemi sayesinde bebek arabasını park edeceğiniz zaman bebeğinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz.

Büyük tekerlekler:Üç tekerlekli bebek arabalarının ön veya arka tekerleği daha büyüktür. Tekerleğin büyüklüğü sürüş keyfini artırırken bebeğin sarsılmasını da önler.

Çift yönlü kullanım:Bebek arabasının tutma kolunu değiştirerek bebeği istediğiniz yönde taşıyabilirsiniz. Bazı bebekler çevreyi izlemekten hoşlanırken bazıları da annesini görmek isterler. Bazende güneş veya rüzgarın yönüne göre kullanım tercihi yapabilirsiniz.

Tente :Yarım veya tam kapanabilen tente sayesinde bebeğinizi güneşin zararlı ışınlarından, yağmurdan, rüzgardan ve soğuktan koruyabilirsiniz.

Sepet :Üç tekerlekli bebek arabalarının altında bulunan sepeti çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. İster bebeğinizin eşyalarını koyun ister yaptığınız alışveriş malzemelerini koyarak taşıyın. Tercih sizin.

Pratik kullanım :Tek elle kolay açılıp kapanabilme özelliği ve hafifliği ile rahat taşınabilmesi işinizi kolaylaştıracaktır. Bebek arabanızın pusetini anakucağı, portbebe veya oto koltuğu olarak kullanabilirsiniz.

Emniyet :5 noktalı emniyet kemer sistemi bebeğinizin güvenliği için tasarlanmıştır. Tekerleklerdeki fren sistemi de güvenliği artırmıştır.

Yatış pozisyonu :Ayarlanabilir kademeli yatış pozisyonu ile bebeğiniz uyuduğunda da huzur içerisinde olacaktır. Üç tekerlekli bebek arabalarının spor görünümü ailelerin tercih sebeplerinden biridir.
Aradığınız özellik ve konfora sahip üç tekerlekli bebek arabaları, besikte.com adresinde sizler için hazırlamıştır. 

Kargo Bedava
Babila Y580 Üç Teker Bebek Arabası
Kargo Bedava
Babila 580 Üç Teker Bebek Arabası W17

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri