Emzirme Önlüğü

Bebekler yeni doğduklarından itibaren sürekli beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Elbette ki her anne bebeğini anne sütü ile beslemek isteyecektir. Anne sütü ile beslemek hem bebeğiniz için çok sağlıklı hem kolay hem de pratiktir. Bebeklerin beslenmesinin belli bir saati yoktur sizin uygun olup olmamanız onların umrunda değildir. Ne zaman karınları acıkırsa ağlamaya başlarlar ve hemen emmek isterler. Bebeğinizi her bulunduğunuz ortamda emzirme ihtiyacı hissedeceksiniz, sadece yalnız kaldığınız zamanlarda değil toplum içinde ya da büyüklerin yanında da emzirmek durumunda kalacaksınız. Böyle durumlarda kimsenin olmadığı sessiz sakin ortamlar her zaman bulamayabilirsiniz.

Emzirme önlükleri ile mahremiyetinizi koruyarak çekinmeden her durumda bebeğinizi beslemeye devam edebilirsiniz.

Bebeği emzirmek gayet doğal bir olaydır. Bebeğin beslenmesi sizin sorumluluğunuzda olduğu için doğal olarak her acıktığında bebeğinizi emzirmeniz gerekecek. Mahremiyeti düşündüğünüzde herkesin yanında bebeğinizi emzirmek sizi rahatsız edebilir. Satın alacağınız emzirme önlüğü ile bebeğinizi çekinmeden mahremiyetinizi koruyarak rahatça emzirebilirsiniz.

Hamile kaldığınızda sizi en çok tedirgin eden konu eve kapalı mı kalacağım, bebeğimi nasıl emzireceğim, dışarıda bebeğimi emzirecek bir ortamın olacak mı diye endişeleriniz olabilir. Emzirme önlükleri sizin bu endişelerinizi giderecek bir yapıda tasarlanmıştır. Gittiğiniz bir restoranda, arkadaşlarınızla otururken, misafiriniz varken veya misafirlikteyken hatta tatile gittiğinizde gezerken bile emzirme önlükleri sayesinde bebeğinizi kolaylıkla besleyebilirsiniz.

Emzirme önlükleri sayesinde dışarıda ve insanların içinde bebeğinizi emzirmek sizin için stres olmaktan çıkar. Anne stressiz bir şekilde bebeğini her ortamda emzirirken bebek de sadece emmeye odaklanarak karnını doyuracak ve rahatlayacaktır. Anne olarak sizde bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz.

Emzirme önlükleri şık ve kullanışlı tasarımlarıyla annelerin hizmetine sunulmuştur. Emzirme önlüklerinin askısı önlüğün açılmasını engelleyerek mahremiyetinizi de korur, emzirme önlüğünün askısı sayesinde istediğiniz şekilde boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Emzirme önlüklerinin inceliği hem bebeği görmenizi sağlar hem de bebeğin terlemesini engeller.

Emzirme önlüklerini birçok farklı amaç için de kullanabilirsiniz. Bebeğiniz uyuduğunda üzerini ince bir örtü ile örtebilirsiniz. Pusetinin üzerine güneşlik olarak kullanabilirsiniz. Bebeğinizi herhangi bir yere yatırmanız gerektiğinde emzirme önlüğünü sererek onun hijyenini de koruyabilirsiniz. Emzirme önlükleri birçok farklı renk ve desende şık bir şekilde tasarlanmışlardır. Kendi zevkinize uygun emzirme önlükleri ile her zaman daha havalı hissedeceksiniz.

Emzirme önlüğüne ek olarak anne bebek minderi ve emzirme yastığı da set halinde satılan ürünlerden de tercih edebilirsiniz. Emzirme işlemini hem kendiniz için hem de bebeğiniz için daha keyifli hale getirmiş olacaksınız. Değişik tasarım renk ve modellerde ki emzirme önlüklerini uygun fiyat ve kampanyalarla besikte.com sitesinden temin edebilirsiniz. 

Mycey Emzirme Önlüğü / Plumris
Ürün Seçenekleri
Mycey Emzirme Önlüğü / Violetred
Ürün Seçenekleri
Mycey Emzirme Önlüğü / Siyah - Beyaz
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Anne Emzirme Örtüsü - Gri Yıldız
Ürün Seçenekleri
Mycey Omuz Örtüsü / Müslin - Pembe
Ürün Seçenekleri
Sevi Bebe Emzirme Seti - Kot
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri