Bebek Kapı Duvar Süsleri

Bebeğinizin doğum anı yaklaştıkça heyecanınız artar. Bütün hazırlıkları tamamlamak istersiniz. En özel günlerinizi hiç bir eksik olmadan geçirmek en doğal hakkınız. Doğum zamanı yaklaştığında bebeğinizin ihtiyaçlarını büyük oranda tamamlamış olursunuz. Geriye bebeğinizin odasını süslemek kalır. Son zamanlarda gelenek haline gelen bebek odası süslemesi anne adayının stresini azalttığı gibi gelen misafirlerinde şık bir ortamda ağırlanmasını sağlar.

Bebek kapı süsleri bebek odası aksesuarları arasında en çok tercih edilen süslerdendir. Bebek kapı süsleri hem hastane odasını süslemek için kullanılır, hemde uzun süre bebeğinizin odasında kullanma imkanınız olur. Şık tasarım bebek kapı süsleri bebeğinize gösterdiğiniz özenin bir göstergesidir. 

Sizin için çok özel bu anı bebek kapı süsleri ile taçlandırın ve yıllar sonra bile baktığınızda yüzünüzde tebessüm kalmasını sağlayın.

Bebek kapı süsleri keçe, kumaş, ahşap, kağıt, ip, etamin gibi malzemeler kullanılarak üretilen el yapımı ürünlerdir. Bebek kapı süsü tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. İster kendi hayal gücünüzle kendiniz yapın ister beğendiğiniz kapı süslerini satın alın. Bebek kapı süsleri bir çok model ve desende yapılabilir. Hastanede kullanılan kapı süslerinde "hoşgeldin bebek" yazılı temalar çok sık kullanılır. Dilerseniz bebeğinizin ismine özel bir kapı süsü sipariş etmeniz mümkün. Kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlanan kapı süsleri minik yavrularının yaşam alanlarına canlılık katacaktır. Sade tasarım bebek kapı süsleri olduğu gibi daha şatafatlı altın ve gümüş gri renginde canlı renklerle süslenmiş kapı süslerini de bulmanız mümkündür.

Bebek kapı süsü alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebek kapı süsü seçerken öncelikli olarak bebeğinizin sağlığına uygun ham maddelerden yapılmış ürünleri tercih etmelisiniz. Her üründe olduğu gibi bu ürün dede bebeğinize zarar vermeyecek kansorejen maddeler içermeyen ürünler seçmelisiniz.

Bebek kapı süsleri genellikle polyester, keçe, kadife, koton ya da etamin gibi bebek sağlığına uygun kumaşlardan yapılır. Bebek kapı süsünün çerçevesinde ise ahşap, pleksi, metal gibi ürünler tercih edilir.

Bebek kapı süsü seçerken uzun süreli kullanım için uygunluğu kontrol edilmelidir. Süsleri sağlam bir şekilde yapıştırıp dikilmiş olmadı önemlidir. Bu hem kapı süsünün dayanıklılığını gösterirken hemde bebeğinizin süsleri kopararak ağzına alıp boğulma riskini önler.

En önemli konulardan biride çocuk odasının hijyenidir. Bebeğin sağlığı için hijyene dikkat etmeniz gerekir. Bu sebeple çocuk odasında kullanmayı düşündüğünüz kapı süsünün temizlenmesi kolay olmalıdır. Temizleme esnasında zarar görmemesi için kaliteli malzemeden yapılmış ürünler tercih edilmelidir.

Bebek kapı süslerinin fiyatları kullanılan malzeme ve temaya göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun bebek kapı süslerini sitemizden temin edebilirsiniz. Takipte kalarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri