Pamuk Yatak

Yeni doğan bebekler için yatak seçimi son derece önemlidir. Çünkü bebekler gelişimlerini tamamlamadan doğarlar. Bu durumda onların fiziksel ve zihinsel ihtiyaçlarının karşılanması adına uyku düzenleri çok önemlidir. Eğer yanlış yatak seçilirse bebek ihtiyacı olan uykuyu karşılayamayacağı için zihinsel ve fiziksel gelişiminde sorunlar baş gösterecektir. Bebekler uyurken birçok zihinsel ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu yüzden bebeklerinize seçeceğiniz yatak konusunda titiz davranmanız gerekir.

Pamuk yataklar bebekleriniz için tercih edeceğiniz sağlıklı yatak çeşitlerinden bir tanesidir. Bebeğinizin kesintisiz bir şekilde uyumasını sağlayarak aynı zamanda sağlıklı bir şekilde gelişimine destek verecektir. Pamuk yatakların en önemli özelliklerinden bir tanesi hafif ve güvenli olmalarıdır. Taşınabilme kolaylığının olması da oldukça önemlidir. İstediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Pamuk yataklar yaysız yatak çeşitleri arasındadır ve bebeğinize harika bir uyku deneyimi sunar. İçerisinde yay olmadığı için bebeği rahatsız edecek hiçbir unsur yoktur. Bebeğin kesintisiz bir şekilde uyumasına olanak sağlar. Pamuk yataklar %100 doğal pamuktan üretildikleri için bir bebekleri terletmezler. Yazın serin, kışın sıcak tutar. Bebeğin konforlu bir şekilde uykusunu uyumasını sağlar.

Bebek yataklarında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi de antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip olmasıdır. Bebekler oldukça hassastırlar. Küçücük bir olumsuzluktan bile alerji olarak karşılaşılabilir. Ciltlerinde bazı problemler ortaya çıkabilir. Antialerjik pamuk yataklar bebeğin cildini alerjilerden korur. Kumaşındaki antibakteriyel özellikler bebeğin bakterilere karşı korunmasını sağlar. Pamuk özelliğinden dolayı bebeğin hava almasını ve terletmemesini sağlar. Pamuk yataklar bebeğin vücut ısısına duyarlıdır ve ergonomik özellikleri ile bebeğinizin vücuduna tam uyum sağlayarak onun kaliteli bir uyku uyuması için güzel bir alternatiftir.

Pamuk yatakları bebeğinizin beşiği, karyolası veya oyun parkı içinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz ayrı bir yere sererek bebeğinizin üzerinde oyun oynaması için de kullanmanız mümkündür. Pamuk yataklar çoğunlukla oyun parkları içerisinde kullanılmak için uygun ürünlerdir. Park yataklar günümüzde aileler tarafından oldukça sık tercih edilen beşik türlerindendir. Park yatağın içinde bulunan sünger bebeğinizin uyuması için sağlıklı olmayacaktır. Süngerin üzerinde uyurken terleme olasılığı oldukça yüksektir. Bu yüzden aldığınız park yatağın içine bir tane pamuk yatak alarak bebeğini güvenle uyutabilirsiniz. Bebeğinizin kas ve iskelet sistemini destekleyecek olan pamuk yataklar oldukça sağlıklıdır.

Pamuk yataklar bebeklerin kesintisiz bir şekilde uyuyabilmeleri için tasarlanmış doğal ürünlerdir. Pamuk yatağın doğal içeriğe sahip olması bebeğinizin hassas yapısına ve ergonomisine uymasını sağlar. Doğal pamuk iplikleri ve özenli işçilik ile hazırlanan kılıflar sayesinde bebeğiniz bakterilere ve ısı değişimlerine karşı korunur. Fermuarlı modelleri sayesinde pamuk yatağın kılıfını çıkararak kolayca temizleyebilirsiniz. Böylece bebeğiniz daha hijyenik bir ortamda uykusunu uyuyacaktır. Aynı zamanda %100 doğal pamuk içeriğine sahip olması bebeğinizin cildinin hava almasını da sağlayacaktır. Pamuk yatakları çift taraflı olarak kullanabilme imkânına sahipsiniz. Bebeğinizin rahat edebileceği ölçülerde üretilen pamuk yataklar bebeğinizin mışıl mışıl uyuması için yeterlidir. 

Kargo Bedava
KB Kalın Pamuk Oyun Parkı Yatağı (80*130)
Ürün Seçenekleri
KB Pamuk Oyun Parkı Yatağı (65*95)
Ürün Seçenekleri

Kaçırılmayacak Fırsat Ürünleri